Новини

vertik

Міжнародні перевезення

Перед кожним з нас, коли ми плануємо будь-яку подорож, неодмінно виникає питання: який вид транспорту обрати?

Хотілося б, щоб переїзд з пункту відправлення до пункту призначення здійснювався без особливих проблем та перешкод, без значних фінансових витрат та з максимально можливим комфортом.

Велику роль в цьому питанні також відіграє рівень надійності транспорту та його мобільність. Саме тому більшість з нас віддає перевагу автобусу – найоптимальнішому виду транспорту. І дуже важливо серед великої кількості перевізників обрати порядного та надійного.

ПП «АТП ПОДІЛЛЯ-ТУР»  знає, що запропонувати сучасному пасажиру.

  

Подорож по Європі

Болгарія, Литва, Латвія, Польща, Росія, Естонія, Італія, Венгрія, Австрія, Чехія – з ПП «АТП ПОДІЛЛЯ-ТУР» Ви зможете поринути у безкрайній світ чарівності, доторкнутися до прекрасного, відчути серцем всю красу й велич визначних місць Європи:

  • БОЛГАРІЯ.
Поїздка в Болгарію — це відпочинок в країні з просторими піщаними дюнами, тінистими садами, виноградниками і сервісом, що приємно дивує своєю ціновою доступністю. А назви найпопулярніших курортів говорять самі за себе: Сонячний берег і Золоті піски... Якщо Ви збираєтесь на відпочинок до Болгарії, пропонуємо Вам найпримітніші місця цієї країни: основна визначна пам'ятка — це, звичайно - Чорне море; Варна — морська столиця Болгарії, цікава своїми Римськими термами; місто Бургас; Созополь — місто рибалок і художників, привабливе для туристів, які шукають незвичайну романтичну атмосферу; Несебр розташований на мальовничому півострові і має 4-тисячолітню історію.
  • ЛИТВА.
Більшість екскурсій в Литві присвячені ознайомленню туристів з історією країни і визначними пам'ятками її найбільших міст: Вільнюс - столиця і найбільше місто країни; Тракай - місто на воді, гордість міста - Національний історико-культурний парк Тракай; Каунас - це культурний центр країни, з історичних пам'яток в архітектурі Каунаса виділяються Каунаський замок; стародавня Міська ратуша, яка стоїть у центрі площі, оточена будинками 15 століття; Костел Святої Трійці і комплекс особняка Масалькіса; Нярінга є одним з найбільш відомих і екологічно чистих курортних районів країни, який розташувався на Куршської косі; Бірштонас також знаходиться на півдні Литви за 90 км від Вільнюса. Це курорт, солоні джерела.
  • ПОЛЬЩА.
Це скарбниця пам'яток культури. Велика кількість пам'яток архітектури та мистецтва, музеї, виставки та галереї, театри та концертні зали, міжнародні фестивалі музики, пісні, кінофільмів, культура регіональних виробів народних промислів, поза сумнівом, задовольнять найвимогливіших гостей. У багатьох регіонах прекрасні історичні об'єкти поєднують з чудовою природою довкола. Так, столицями зелених регіонів можна назвати: Бидґощ (Куяви) острів Млинський у Старому місті, Ольштин Вармія і Мазури (Kрай Великих Мазурських озер), Познань (Великопольща), Щецін (Західне Помор’я) та ін.
  • ЕСТОНІЯ.
Таллінн: історичний центр міста - Старе місто, Вишгородська фортеця, Фортеця Тоомпеа, місто Тарту.
  • ІТАЛІЯ (Мілан, Рим, Неаполь, Венеція, Турин)
Визначні місця в Італії: це, звичайно, римський Колізей — найвідоміша арена смерті, неподалік від Колізею знаходяться Тріумфальна арка Костянтина і Римський форум; також площа Св. Петра у Ватикані; Вілла Боргезе – один з найпопулярніших музеїв у Римі; місто Понте Веккьо. «Тисячолике місто» - Неаполь славиться мальовничою природою, історичним та художнім надбанням. Із багатьох цікавих визначних пам'яток Італії в Неаполі знаходиться Новий Замок, Королівський Палац, капела Св. Януарія. На схід від Неаполя розташовані Помпеї — антична визначна пам'ятка Італії із трагічною долею. Мілан – древнє місто, столиця моди, діловий центр Європи; Собор Дуомо в Мілані - дійсно видатна споруда; «Ла Скала» (італ. Teatro alla Scala або La Scala) – знаменитий оперний театр в Мілані; Фортеця Кастелло Сфорцеско; Башта Піреллі. Визначні місця в місті Венеція: Золотий будинок, Ка' д’Оро, Великий канал, дзвіниця собору Святого Марка, Міст Зітхань, Міст Ріальто, Палац Дожів,  Площа Сан-Марко, Санта-Марія делла Салюті.
  • ВЕНГРІЯ (БУДАПЕШТ)
Найбільшою гордістю і туристичною атракцією Будапешту, безумовно, є Будайська фортеця або Замок Буда; площа Святої Трійці, на якій знаходиться храм Св. Матяша (Матвія); Міський парк Варошлігет; Базиліка Св. Іштвана
  • АВСТРІЯ (ВІДЕНЬ)
Вважається найкрасивішою країною Центральної Європи,  приваблюють краєвиди Відня та відомі гірськолижні курорти, а також мальовничі альпійські селища Тіролю, чудові національні парки і "озерний край" на заході країни. Відень – столиця Австрії. Це місто вважається одним із найгарніших міст світу. Хофбурґ – історичний центр Відня, служив резиденцією імператора до 1918 року, виникнувши як середньовічний замок, Хофбурґ розширювався пропорційно зростанню могутності Ґабсбургів. Символ міста- Собор Святого Стефана (Штефансдом), святого заступника столиці Австрії. Цікаво ознайомитися з прилеглими Міхалеркірхе, Марі ам Гештаде, Францисканеркірхе, неоготичною Ратушею (1872-1883 р.), однією з найкрасивіших площ світу- Іозефплатц, з розташованою на ній Палацовою капелою і Бургтеатром (1874-1888 р.), будинком парламенту (1883 р.), перед яким височить статуя Афіни-Паллад, і відомою Віденською Оперою (1861- 1869 р.)- місцем проведення культового щорічного Оперного балу.
  • ЧЕХІЯ (ПРАГА) 

Прага – місто, що стало втіленням краси і гармонії, де відпочиває погляд і завмирає душа, де люблять життя, а історія повстає як відкрита книга. Головною туристичною Меккою є "Празький Град", заснований Карлом ІV.  Гордістю Чехії став імператорський замок і величний "собор святого Віта", що поєднує готику й ренесанс. І не дивно – він зводився протягом п'яти століть.

В Празькому Граді не оминіть Злату вуличку. В містичну епоху імператора Рудольфа алхіміки займалися тут пошуками філософського каменю та еліксиру вічної молодості. А сьогодні в крамничках й майстернях приїжджі охоче купують вироби зі скла та глини – унікальні й ексклюзивні, оскільки виготовляються вони в єдиному екземплярі. 

Архітектура бароко, романська і готична, рококо поєднується зі стилем модерн початку століття і унікальними кубічними будівлями. Куди б Ви не пішли: по звивистих вуличках на Староміського площа з Тинським храмом і ратушею зі знаменитим годинником, або на Карлів міст, один з найстаріших у Центральній Європі, унікальна архітектура буде оточувати Вас з усіх сторін.

Чудовий вигляд відкривається з пагорба Петршин, куди довезе Вас канатна дорога і де знаходиться оглядова вежа, яка є зменшеною копією знаменитої паризької Ейфелевої вежі. Одним з найцікавіших місць і найстарішої в Центральній Європі є готична Старо-Нова синагога, яка зберігає свій вигляд близько 700 років. Празьке старе єврейське кладовище вражає відвідувачів скупченням більш ніж 12 тисяч кам'яних надгробків, найстаріші з яких були покладені ще в XV столітті.


Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте лише приємні спогади та масу задоволення!!!

Велике значення для комфорту поїздки має зручність наших автобусів.

Телефони для замовлення міжнародних пасажирських перевезень:
+38 (063) 899-47-48, +38 (068) 770-60-30,  +48 538 827 785


Розробка сайту:  uaBiznes.info